{{ productAwardLocalized.Quote }}

Roam Disc 0

€ 1.299

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Waar gaat je rit vandaag heen? Als je geen idee hebt, dan is de Roam Disc de perfecte keuze. Gemaakt voor elk soort terrein, dus je keuzes zijn onbeperkt. Gladde wegen, ruwe wegen, zandpaden of trails: Roam Disc houdt je op een comfortabele manier in beweging.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort en controle:

De framegeometrie is afgestemd op het vlakke stuur en zet de rijder in een uitgebalanceerde zitpositie waarbij efficiëntie en stabiliteit voorop staan. De krachtige schijfremmen geven je extra controle op ruwe wegen en zandpaden.

Soepel rijcomfort:

de D-Fuse zadelpen en verende voorvork absorberen schokken en trillingen van het wegdek, en met EasyRide Tubeless-banden kun je met een lagere druk rijden voor een soepelere rit en minder risico op lekke banden.

Geïntegreerde dragerbevestigingen:

Mogelijkheid voor montage van voor- en achterdragers waardoor het eenvoudiger wordt om bagage te vervoeren voor dagelijkse ritten of langere trektochten.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Matte Charcoal / Gloss Black
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    Suntour NCX E LO 700C Air, 63mm, aluminum steerer
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC, 31.8mm S:64cm, M:68cm, L:68cm, XL:68cm
  • Grips
    Giant Connect Ergo
  • Stuurpen
    Giant Contact, 8-degree S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite, 350mm
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    microSHIFT Xpress Plus, 2x11
  • Voorderailleur
    microSHIFT XLE
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT
  • Remmen
    Shimano BR-MT400 hydraulic, [F]160mm, [R]160mm rotors
  • Remhendels
    Shimano BL-MT400
  • Cassette
    Shimano CS-M7000, 11x42
  • Ketting
    KMC X11L with Missing Link
  • Crankset
    forged alloy, 32/44 S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    threaded
  • Velgen
    Giant double wall aluminum
  • Naven
    alloy, 28h
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Giant CrossCut, anti-puncture, 700x42c
  • Extra's
    53mm max tire size
  • Gewicht
    12,15kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)42016,546018,150019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,260023,66102462524,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51305,11455,71606,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°70,5°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)853,3853,3853,3853,3
HWielbasis (mm) (inch)108842,8109843,2110943,7112544,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45017,745017,745017,745017,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)622,4622,4622,4622,4
KStack (mm) (inch)60623,962024,46342564825,5
LReach (mm) (inch)40415,941016,141616,442716,8
MStand Over Height (mm) (inch)72528,575629,87883182732,6
NStuur breedte (mm) (inch)64025,268026,868026,868026,8
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8803,1903,51003,9
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
D-Fuse Seatpost

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.