Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Langma Advanced Pro Disc 1

€ 4.399

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Beklim elke berg, verpletter elke sprint. De Langma Advanced Pro Disc heeft een nieuw ontworpen lichtgewicht aerodynamisch frame en een geheel nieuw Giant SLR 36 Disc WheelSystem met geïntegreerde schijfremmen en hookless velgen, plus een specifiek Liv-zadel en stuur, voor krachtige, race-ready prestaties.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Snellere acceleratie:

Het hart van de Langma Advanced Pro is een superlichte Advanced-grade Composite frameset, die een krachtige stijfheid-gewichtsverhouding levert voor explosieve acceleratie. Vernieuwde ellipsvormige buizen verminderen de windweerstand en verhogen de sprintefficiëntie.

Beter rijgedrag:

Geïntegreerde, flat-mount schijfremmen geven het vertrouwen om snelheid te houden in bochten en door wisselende weersomstandigheden te navigeren. De Langma is ook geschikt voor banden tot 32 mm, zodat je je set-up kunt aanpassen aan de omstandigheden waarin je gaat rijden.

Betere compliance:

Het geheel nieuwe tubeless Giant SLR 36 Disc WheelSystem vermindert de luchtweerstand, terwijl de Variant carbon zadelpen trillingen wegfiltert. Dat resulteert in meer comfort waardoor je ook op ruwe wegen de snelheid kunt opvoeren.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Fanatic Teal
  • Frame
    Advanced-Grade Composite,12x142mm thru-axle, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, 12x100mm, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact SLR XXS:36cm, XS:36cm, S:38cm, M:40cm, L:42cm
  • Grips
    Liv All Condition
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite XXS:357mm, XS:357mm, S:357mm, M:357mm, L:357mm
  • Zadel
    Liv Alacra SL CS
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic, Shimano rotors [F]160mm, [R]140mm
  • Remhendels
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11-speed, 11x30
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52with Giant PowerPro power meter XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem, 12mm thru-axle
  • Spaken
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia Course 1, tubeless, 700x25c (28mm), folding
  • Extra's
    computer mount, tubeless prepared, 32mm max tire size
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Langma Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 157 cm5’2”
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,442016,545017,748018,951020,1
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)49819,65082052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1054,11204,71355,31556,11756,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9491,9491,9491,9491,9
GNaloop (mm) (inch)74,32,967,82,661,42,458,22,358,22,3
HWielbasis (mm) (inch)970,438,297338,3977,238,5984,238,7995,539,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)722,8722,869,52,769,52,7672,6
KStack (mm) (inch)498,819,6516,520,3531,820,9552,621,7569,222,4
LReach (mm) (inch)364,414,3369,614,5376,514,8381,515386,415,2
MStand Over Height (mm) (inch)68026,870027,673028,776029,979031,1
NStuur breedte (mm) (inch)36014,236014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C700C
360-View
Langma Advanced Pro Disc 1

Technologieën

Advanced Composite Technologie
Compact Road Design
Variant Zadelpen
PowerCore
MegaDrive
Internal Seatpost Clamp
Tubeless Systeem
RideSense Ready
Hookless Rim Design
Power Pro
OverDrive 2

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.