{{ productAwardLocalized.Quote }}

EnviLiv Advanced Pro 2 Disc

€ 3.999

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Volle bak op het vlakke stuk, lachend om de tegenwind, fluitend heuvelop en op weg naar persoonlijke records. deze droommachine voor sprintsters is ontworpen om haar berijdster naar de absolute top te stuwen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beste aero-racefiets:

Hypermoderne buisvormen en een geometrie die comfort en kracht toevoegt aan een aerodynamische lichaamshouding.

Controle bij elke snelheid:

De zijdelingse stijfheid van de voorvork en de schijfremmen bieden samen zoveel controle dat je rust in je hoofd krijgt voor het leveren van optimale prestaties.

Compromisloze stijfheid

De ongekend hoge efficiëntie op topsnelheid plus de ongelofelijke krachtoverdracht en aerodynamische eigenschappen maken deze fiets tot het ideale wapen voor de sterkste sprintsters.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De prachtige aerodynamische EnviLiv heeft een Advanced-Grade composite frame en is ontworpen voor pittige en razendsnelle ritten. De ongelofelijke zijdelingse stijfheid van de voorvork en ongeëvenaarde remkracht van de aerodynamische schijfremmen zorgen voor uiterst nauwkeurig bochtengedrag en stabiliteit. De geïntegreerde aero stuur/stuurpen, het tubeless wheel system met ruimte voor 28c-banden en de aerodynamische framebuizen geven je een duw in de rug op heuvelachtig terrein en doorklieven de tegenwind.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Supernova / Chrome
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Liv Contact SLR Aero
  • Stuurpen
    Giant Contact SL Aero
  • Zadelpen
    Giant Vector, composite
  • Zadel
    Liv Alacra SL
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic disc
  • Remhendels
    Shimano 105 hydraulic
  • Cassette
    Shimano 105, 11x30
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano 105, 36/52
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 2 Aero 42/65 Disc WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR 2 Aero 42/65 Disc WheelSystem
  • Spaken
    Giant SLR 2 Aero 42/65 Disc WheelSystem
  • Banden
    Giant Gavia AC 1, 700x25c, folding, tubeless
  • Extra's
    RideSense Bluetooth
  • Gewicht
    8,2 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

EnviLiv Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 157 cm5’2”
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)43016,946518,350019,752020,554521,5
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)49719,65072052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)973,81124,412751475,81676,6
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9491,9451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)69,52,766,32,663,52,5612,4612,4
HWielbasis (mm) (inch)9663897238,397438,398138,699139
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8682,7682,7682,7
KStack (mm) (inch)49219,45082052520,754621,556522,2
LReach (mm) (inch)36514,437114,637814,938415,138815,3
MStand Over Height (mm) (inch)68827,172228,475729,877530,579931,5
NStuur breedte (mm) (inch)36014,236014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
AeroSystem Shaping Technologie
OverDrive 2
PowerCore
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.