Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Contend SL 1 Disc

2021

€ 1.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

De perfecte combinatie van vertrouwen en capaciteiten. De Contend SL Disc is jouw toegangskaartje tot lange ritten, hogere snelheden en meer plezier dan je ooit voor mogelijk hield. Deze fiets helpt je om je race-avonturen naar een hoger niveau te tillen.

De Contend SL Disc heeft lichtgewicht ALUXX SL aluminium frametechnologie en biedt een vertrouwd rijgevoel. Door het lage gewicht, het comfort en de uitgebalanceerde rijkwaliteiten is het een ideale keuze voor een groot aantal wielerenthousiasten. De naadloze integratie van schijfremmen geeft je meer controle, ongeacht de weersomstandigheden of het wegdek waarop je rijdt. Er is genoeg ruimte in het frame en de vork om banden tot een breedte van 28c te monteren. De innovatieve D-Fuse composite zadelpen vermindert de trillingen afkomstig van het wegdek waardoor het rijgedrag soepeler en efficiënter wordt.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerde racegeometrie:

Frame is speciaal ontwikkeld voor een uitgebalanceerd, allround rijgevoel waarbij een vertrouwenwekkende zitpositie wordt gecombineerd met een wendbaar stuurgedrag en een snelle acceleratie.

Soepele rijkwaliteiten:

Innovatief D-Fuse composite zadelpen-ontwerp vermindert trillingen en schokken van het wegdek voor een soepeler, comfortabeler rijgedrag waarbij vermoeidheid wordt geminimaliseerd.

Totale controle:

Naadloze integratie van schijfremmen met flat-mounts en 12 mm steekassen in voor- en achterwiel produceren een consistente remkracht. Dat zorgt voor meer controle, vooral bij slecht weer en op ruwe wegen.

Specificaties
MatenXS, S, M, ML, L, XL
KleurenCharcoal/Chrome
FrameALUXX SL-Grade Aluminum, disc
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc
DemperN/A
StuurGiant Connect
StuurpenGiant Contact
ZadelpenGiant D-Fuse, composite
ZadelGiant Approach
PedalenN/A
ShiftersShimano 105
VoorderailleurShimano 105
AchterderailleurShimano 105 GS
RemmenShimano 105 hydraulic
RemhendelsShimano 105
CassetteShimano 105, 11x34
KettingKMC X11EL-1
CranksetShimano FC-RS510, 34/50
Bottom BracketShimano, press fit
VelgenGiant P-R2 Disc wheelset
NavenGiant P-R2 Disc wheelset
SpakenGiant P-R2 Disc wheelset
BandenGiant Gavia Fondo 2, tubeless, 700x25c (28mm)
Extra'stubeless prepared
Gewicht-

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
fiets diagram
  SMMLLXL
Zitbuis lengte (mm) (inch)44517,548018,951520,353521,156522,2
Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53020,954521,55602257522,659523,4
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1385,41586,217871987,82188,6
Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
Vork Sprong (mm) (inch)502502502502502
Naloop (mm) (inch)63,32,558,42,358,42,358,42,358,42,3
Wielbasis (mm) (inch)98638,899039100239,4101740103140,6
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)41216,241216,241216,241216,241216,2
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)753753702,8702,8702,8
Stack (mm) (inch)54121,356322,257722,759623,561524,2
Reach (mm) (inch)37514,837814,938415,139315,540115,8
Stand Over Height (mm) (inch)74629,477430,580331,682132,384433,2
Stuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
Stuurpen Lengte (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
Cranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Wielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Compact Road Design
D-Fuse Technologie
OverDrive
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.