Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Avow Advanced Pro 1

2020

€ 5.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

De perfecte zitpositie, eenvoudige verstelmogelijkheden en de aerodynamica vormen een onstuitbare drie-eenheid in de eerste echte damesspecifieke, prestatiegerichte triatlonfiets ter wereld.

De Avow Advanced Pro effent het pad met een damesspecifieke, aanpasbare zitpositie waardoor je fris blijft rijden, ook al zit je diep in een aerodynamische houding. Hij is ontworpen volgens de principes van de Liv 3F-ontwerpfilosofie en daarom presteert de Avow Advanced op het allerhoogste niveau terwijl comfortabele contactpunten en een veelzijdig verstelbare zitpositie ervoor zorgen dat je gemakkelijker en langer kunt rijden. Met het AeroVault System heb je alle belangrijke zaken onder handbereik door een geïntegreerd drink- en opbergsysteem op de fiets. Dankzij de aerodynamische wielset, het basisstuur en de AeroDrive voorvork is de Avow Advanced Pro de perfecte keuze voor ambitieuze triatletes.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort:

De Liv 3F-ontwerpfilosofie en doelgerichte ontwerpstrategie hebben samen met de Advanced Composite frametechnologie geresulteerd in een comfortabel afgestelde triatlonfiets voor vrouwen.

Gebouwd voor de lange afstand:

Groot aantal mogelijkheden voor afstelling van de zitpositie zorgen voor energiebesparing in de belangrijkste spiergroepen voor de andere triatlon-onderdelen.

Absoluut aerodynamisch:

Door het aerodynamische frameontwerp van de wielen, de vork en het basisstuur verlaagt de Avow de luchtweerstand voor topsnelheid en topprestaties.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Historisch gezien gaan de termen 'comfort' en 'triatlonfiets' niet hand-in-hand, maar Liv besloot om die wetmatigheid te doorbreken met de Avow Advanced Pro. Deze triatlonfiets biedt een damesspecifieke, aanpasbare zitpositie waardoor je comfort en kracht kunt combineren terwijl je op topniveau presteert. Niets houdt je lichaam en geest scherper dan op tijd eten en drinken. Daarom krijgen een hands-free drinksysteem en een aerodynamische voedingsbox al snel de status van 'favoriete uitrusting'.

Specificaties
MatenXS, S, M
KleurenMetallic Red
FrameAdvanced-Grade Composite
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, alloy OverDrive steerer
DemperN/A
StuurLiv Avow, carbon base bar
StuurpenAvow, alloy
ZadelpenAvow, composite
ZadelISM PS1.0
PedalenN/A
ShiftersShimano Ultegra Di2
VoorderailleurShimano Ultegra Di2
AchterderailleurShimano Ultegra Di2
RemmenGiant SpeedControl SL
RemhendelsGiant Trinity
CassetteShimano Ultegra, 11x30
KettingKMC X11SL-1
CranksetShimano Ultegra 34/50, Giant Power Pro power meter
Bottom BracketShimano, press fit
VelgenGiant P-A2 wheelset
NavenGiant P-A2 wheelset
SpakenGiant P-A2 wheelset
BandenGiant Gavia Fondo 1, 700x32, tubeless
Extra'sintegrated hydration, integrated food storage, AeroVault system
Gewicht10.1 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

1 2 3 4 5 6 7 8 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • XS
      154 cm5’1”  to 167 cm5’6”
  • S
      160 cm5’3”  to 173 cm5’8”
  • M
      167 cm5’6”  to 180 cm5’11”
fiets diagram
  XSSM
Zitbuis lengte (mm) (inch)48018,951020,153020,9
Zitbuis hoek (degrees)77,0°77,0°77,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)50019,751520,354021,3
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)803,1953,71254,9
Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,0°72,5°72,5°
Vork Sprong (mm) (inch)401,6401,6401,6
Naloop (mm) (inch)682,7642,5642,5
Wielbasis (mm) (inch)96137,897438,3100139,4
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)753753753
Stack (mm) (inch)49019,350419,853421
Reach (mm) (inch)38715,239815,741716,4
Stand Over Height (mm) (inch)74029,176730,278831
Stuur breedte (mm) (inch)40015,740015,740015,7
Stuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1803,1
Cranklengte (mm) (inch)1656,51656,51656,5
Wielmaat 700C 700C 700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
AeroSystem Shaping Technologie
3F: Fit, Form, Function
PowerCore
Power Pro

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.