Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail SL 1 Disc

2020

€ 1.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Van epische solo-avonturen tot uitdagende groepsritjes, de Avail SL is licht, comfortabel en gebouwd voor vrouwelijke rijders.

De lichtgewicht Avail SL Disc heeft een handgebouwd topkwaliteit ALUXX SL aluminium frame. De Avail optimaliseert de rijstijl van vrouwen door hoge trapefficiëntie, messcherp stuurgedrag en uitgebalanceerd comfort. Schijfremtechnologie biedt vertrouwd remgedrag en controle onder wisselende omstandigheden. Daarnaast vermindert de D-Fuse zadelpen de trillingen van het wegdek en dat zorgt voor minder vermoeidheid. Andere kenmerken zijn de OverDrive stuurbuis voor meer balhoofdstijfheid en scherper stuurgedrag, plus een PowerCore bottom bracket dat de kracht van elke pedaalslag meteen omzet in voorwaartse beweging op de weg.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gebouwd voor de lange afstand:

Lichtgewicht ALUXX SL buizen plus een moderne endurance-geometrie die is afgestemd op vrouwelijke lichaamsverhoudingen, zorgen samen voor een soepele rijervaring tijdens lange dagtochten.

Krachtoverdracht:

Dankzij OverDrive en PowerCore-technologie biedt deze frameset superieure stijfheid zonder dat het comfort eronder lijdt.

Controle:

Krachtige schijfremmen en een compacte framegeometrie geven een exceptioneel stuurgedrag en controle, ongeacht het weer en de kwaliteit van het wegdek.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Avail SL Disc is bedoeld voor lange dagen op de weg. Als je hem meeneemt op groepsritten of uitgebreide solo-avonturen, dan overtuigt deze fiets met zijn elegante, moderne stijl. Krachtige schijfremmen geven je vertrouwen en controle onder variabele omstandigheden. De Avail SL Disc leidt je naar nieuwe wegen en het bereiken van nieuwe hoogtepunten in je leven.

Specificaties
MatenXXS, XS, S, M, L
KleurenChameleon Blue
FrameALUXX SL-Grade Aluminum, disc
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, disc
DemperN/A
StuurGiant Connect
StuurpenGiant Contact
ZadelpenGiant D-Fuse, composite
ZadelLiv Contact (forward)
PedalenPedal with toe clips/straps
ShiftersShimano 105
VoorderailleurShimano 105
AchterderailleurShimano 105 GS
RemmenShimano 105 hydraulic disc
RemhendelsShimano 105 hydraulic
CassetteShimano 105, 11x34
KettingKMC X11EL-1
CranksetShimano RS510, 34/50
Bottom BracketShimano, press fit
VelgenGiant PR-2 Disc wheelset
NavenGiant PR-2 Disc wheelset
SpakenGiant PR-2 Disc wheelset
BandenGavia AC 2 700x28C
Gewicht9.6 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

1 2 3 4 5 6 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • XXS
      145 cm4’9”  to 156 cm5’1”
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
fiets diagram
  XXSXSSML
Zitbuis lengte (mm) (inch)39515,643016,946518,350019,753521,1
Zitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°74,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)50019,751520,352520,754021,355521,9
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71355,31505,91706,71907,5
Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,5°72,0°72,0°72,0°
Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
Naloop (mm) (inch)76,23732,963,52,563,52,563,52,5
Wielbasis (mm) (inch)98638,899839,399039100039,4101640
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,5
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
Stack (mm) (inch)51420,253020,955021,756922,458823,1
Reach (mm) (inch)36214,337214,637214,637714,838615,2
Stand Over Height (mm) (inch)66226,16872771628,274429,377230,4
Stuur breedte (mm) (inch)380153801540015,740015,742016,5
Stuurpen Lengte (mm) (inch)702,8702,8803,1903,5903,5
Cranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
Wielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminum Technologie
Compact Road Design
D-Fuse zadelpen
OverDrive
3F: Fit, Form, Function

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.